• Opracowywanie i wydawanie opinii

    Przedmiotem działalności Pracowni Biegłych Sądowych DCP jest opracowywanie i wydawanie opinii na zlecenie sądów, prokuratur oraz innych podmiotów uprawnionych do prowadzenia postępowań na podstawie ustaw z zakresu psychiatrii, psychologii i seksuologii. Wysoka jakość, wiedza, profesjonalne podejście, praca zespołowa biegłych i ekspertów (tworzymy interdyscyplinarne zespoły biegłych sądowych) oraz krótkie terminy sporządzenia opinii sprawiają, że opinie wydawane przez Pracownię Biegłych Sądowych Dolnośląskiego Centrum Psychoterapii są wysoko oceniane zarówno przez instytucje takie jak prokuratura, policja i sąd, jak i przez klientów indywidualnych. Nasi biegli psycholodzy, psychiatrzy i seksuolodzy opiniują w zakresie spraw: karnych, rodzinnych i cywilnych.

  • Działalność szkoleniowa i edukacyjna oraz prowadzenie doskonalenia zawodowego

    Pracownia Biegłych Sądowych DCP zajmuje się również działalnością szkoleniową i edukacyjną oraz prowadzeniem doskonalenia zawodowego. Między innymi poprzez popularyzację wiedzy na temat możliwości badawczych współczesnych nauk sądowych, szczególnie wśród prawników i praktyków wymiaru sprawiedliwości, a także kształcenie biegłych sądowych w ramach Studium Psychologii Sądowej.

Zapoznaj się z cennikiem badań

Nowoczesne gabinety

Bądź razem z nami

Cennik badań

Obowiązuje od 01.01.2019 r.

Badanie biegłych sądowych

Stawka VAT

ZW

Cena

do ustalenia indywidualnie
Badania i ekspertyzy na zlecenie sądu, prokuratury

Stawka VAT

ZW

Cena

Stawki indywidualne wg cennika biegłych sądowych
Wyznacz trasę

Portal pacjenta DCP

Utwórz w 30 sekund darmowe konto w Portalu Pacjenta DCP i umów się na wizytę !

Dzięki koncie w Portalu Pacjenta będziesz mógł samodzielnie w prosty i intuicyjny sposób 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę:

- umawiać, przenosić lub odwoływać wizyty gabinetowe lub online.

- odbyć wizytę online

Dzięki koncie w Portalu Pacjenta będziesz miał także wgląd w:
- umówione przyszłe wizyty

- historię zrealizowanych wizyt (online i gabinetowych)

- e-Recepty

- e-Skierowania

- e-Zwolnienia

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce prywatności tej strony.

Masz pytania?
Porozmawiaj z konsultantem...