• 1

  Jaki jest koszt szkolenia?

  Cena szkolenia 1-dniowego wynosi 399 zł, 2-dniowego 590 zł (brutto). Przy płatności PayU bezpośrednio przy zapisie przysługuje rabat w wysokości 2%. Rabat ten nie obowiązuje przy płatności przelewem tradycyjnym.

 • 2

  W jaki sposób dokonać zapisu na szkolenie?

  Zapisu można dokonać bezpośrednio przez naszą stronę. Wybierz interesujące Cię szkolenie i kliknij ‘Zapisz się on-line”, wypełnij formularz zgłoszeniowy i potwierdź zapis. Jeżeli masz problem z zapisem skontaktuj się z nami mailowo: szkolenia@dcp.wroclaw.pl, a prześlemy Ci kartę zgłoszeniową w pdf. Należy ją uzupełnić i nam odesłać.

 • 3

  Ile trwa szkolenie?

  Szkolenia trwają w godz. 9:00 – 16:00, czyli 10 godzin dydaktycznych. Przerwy w trakcie szkolenia ustalane są indywidualnie z trenerem.

 • 4

  Czy mogę otrzymać fakturę za szkolenie?

  Tak, oczywiście. Należy to jednak uwzględnić przy zapisie wybierając FV imienną lub na firmę.

 • 5

  Czy po szkoleniu otrzymuje się certyfikat?

  Tak, każdy uczestnik szkolenia otrzymuje świadectwo ukończenia szkolenia. Świadectwo drukowane jest na papierze i wysyłane listem poleconym Pocztą Polską na adres podany w zgłoszeniu. Certyfikaty wysyłane są w ciągu 14 dni od daty szkolenia. Jeżeli szkolenie było finansowane przez Instytucję budżetową, certyfikat otrzymasz w ciągu 14 dni od opłacenia faktury.

 • 6

  Kiedy otrzymam dane do logowania na szkolenie?

  Dane do logowania na szkolenie, które odbywa się na platformie Zoom, wysyłane są na 2-3 dni przed szkoleniem na email podany w zgłoszeniu. Zdarza się, że wiadomości wpadają do folderu SPAM, dlatego prosimy o dokładne sprawdzenie poczty. W przypadku nieotrzymania wiadomości z danymi prosimy o kontakt z Centrum Szkoleniowym.

 • 7

  W jaki sposób odbywa się szkolenie online?

  Szkolenie online prowadzone jest na platformie Zoom, jest to bezpłatna platforma. Aby zalogować się na szkolenie można skorzystać z linku otrzymanego w wiadomości i połączyć się na szkolenie poprzez przeglądarkę internetową lub też pobrać aplikację ZOOM. Aby zalogować się na szkolenie potrzebne będą Meeting ID (identyfikator spotkania) oraz hasło – wszystko wraz z dokładną instrukcją otrzymasz w wiadomości mailowej. Do udziału w szkoleniu niezbędny jest sprzęt - komputer, laptop lub smartfon ze sprawną kamerą i mikrofonem.

 • 8

  Czy szkolenie może być finansowane przez instytucję budżetową?

  Tak, należy to zaznaczyć przy zapisie wybierając odpowiednią rubrykę. Przy zapisie należy podać dane instytucji – nabywcę oraz odbiorcę, oraz zaznaczyć kto jest płatnikiem. Po otrzymaniu zgłoszenia Centrum Szkoleniowe wyśle na email uczestnika ‘Oświadczenie zamawiającego o finansowaniu ze środków publicznych”. Oświadczenie to należy uzupełnić i odesłać najpóźniej na 2 dni przed szkoleniem. Faktura z uwzględnieniem danych nabywcy i odbiorcy będzie wystawiona po szkoleniu i będzie to faktura z 14-dniowym terminem płatności. Jeżeli Twoja instytucja chce dokonać opłaty przed szkoleniem, daj nam znać, a wystawimy proformę faktury, na podstawie której Instytucja dokona opłaty. Faktura będzie wystawiona po opłaceniu proformy.

 • 9

  Chcę zrezygnować ze szkolenia, do kiedy mam czas na podjęcie decyzji?

  Zgodnie z regulaminem usług szkoleniowych bezkosztowna rezygnacja możliwa jest do 14 dni przed szkoleniem.

 • 10

  Czy uczestnicy szkolenia otrzymują materiały szkoleniowe?

  Tak, w wiadomości z danymi do logowania na szkolenie zawsze znajdziesz materiały szkoleniowe (skrypt, ćwiczenia) przygotowane przez prowadzącego szkolenie.

 • 11

  Dla kogo przeznaczone są szkolenia?

  Nasze szkolenia kierujemy głównie do psychologów, psychoterapeutów, ale także to pracowników socjalnych, studentów ostatnich lat kierunków psychologicznych i humanistycznych. Przy każdym szkoleniu znajduje się zakładka ‘Adresaci’, w której opisujemy do kogo kierujemy dane szkolenie.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce prywatności tej strony.

Masz pytania?
Porozmawiaj z konsultantem...